FreshMail e-mail marketing free online marketing software
Strona główna » Bardzo kulturalnie » „Lucy And The Loop”

„Lucy And The Loop”

Pamiętacie śliczną dziewczynę, która śpiewała „Orła cień” z zespołem Varius Manx? Po kilku latach milczenia Kasia Stankiewicz wraca zupełnie odmieniona wraz z wyjątkowym projektem. Premiera teledysku, który kręcony był na Islandii będzie miał miejsce 21 sierpnia 2014 roku i to będzie zapowiedź tego, co czeka nas na płycie.

Sama Kasia tak mówi o przedsięwzięciu: „Miejcie oczy szeroko otwarte, bo mam dla Was kilka niespodzianek. O pierwszej z nich opowiem już teraz. „Lucy And The Loop” to nie tylko mój nowy album, nad którym pracowałam ostatnie cztery lata, to multidyscyplinarny projekt, w który zaangażowali się artyści z całego świata. Całe to inspirujące szaleństwo powiększa się z miesiąca na miesiąc, wywołując na mojej twarzy coraz szerszy uśmiech. Do tej pory byłam twórcą i czerpałam inspiracje z zewnątrz. Przy projekcie „Lucy And The Loop” wszystko zaczęło się we mnie. Każdy dźwięk, każde słowo – jakkolwiek dziwacznie to nie zabrzmi – wyszło z moich kości, wątroby, paznokci, każdy utwór na płycie jest każdą literą mojego imienia i nazwiska, i każdym rokiem który spędziłam na tej ziemi. Dziś jestem twórcą spełnionym, moja praca inspiruje innych twórców, dzięki czemu powstają obecnie na świecie kolejne dzieła, a projekt „Lucy And The Loop” rozrasta się o następne kraje, tworząc nieskończoną pętlę tworzenia. Będzie genialnie jeśli nigdy się nie skończy. Przekonajmy się”.

 

unnamedkk

unnamedhhh

unnamed

 

Pierwsi twórcy, którzy zaangażowali się w projekt to fotografowie nagradzani prestiżowymi nagrodami na całym świecie: Kasia Bielska i Dominik Tarabański. Przygotowali oni 10 fotografii do 10 utworów zainspirowanych albumem „Lucy And The Loop”. Pierwsze z nich można zobaczyć już teraz. Powstałe fotografie nawiązują do pierwszych piosenek z nowego albumu Stankiewicz. Wystawa ich prac razem z oprawą muzyczną z albumu „Lucy And The Loop” zacznie się pod koniec roku w całej Polsce i na świecie.

 

39 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 8 =

Zostaw maila

a nic Ci nie ucieknie!

FreshMail e-mail marketing free online marketing software