FreshMail e-mail marketing free online marketing software
Strona główna » Design » Nowe okapy marki CIARKO

Nowe okapy marki CIARKO

Dostojny chłód, przejmująca głębia, wyjątkowa forma i klasyczne piękno – za to właśnie ceniony jest szafir. Jeden z najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych na świecie zainspirował projektantów firmy Ciarko do stworzenia nowego modelu okapu. Sapphire, dzięki śmiałemu wzornictwu, przełamuje dotychczasowe wyobrażenie dotyczące urządzeń AGD i wyznacza nową jakość w świecie designu.

 

Sapphire CiarkoOkap Sapphire firmy Ciarko przyciąga uwagę unikalną estetyką, nawiązującą do charakterystycznej struktury niebieskiego kamienia. Design urządzenia zrywa z symetrią stosowaną we wzornictwie, a nieregularna forma podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Sapphire to połączenie geometrii i modernistycznego stylu wyrażającego się w przestrzenności, stonowanych barwach i wyrazistych akcentach. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegół przekładają się na oryginalny design okapu. Model Sapphire firmy Ciarko to nowy przedmiot pożądania! Sapphire ze względu na bardzo dobre parametry techniczne należy do klasy efektywności energetycznej A. Okap jest niezwykle wydajny – pracując w trybie intensywnym w ciągu godziny oczyszcza aż 720 m3 powietrza. Przy tak imponujących osiągach pobór energii jest niewielki. Urządzenie nawet na najwyższym biegu pracuje cicho i nie wpływa niekorzystnie na komfort domowników. Sapphire wyposażony jest w timer, intuicyjne sterowanie i efektowne oświetlenie LED, które znacząco poprawia widoczność w tak istotnym miejscu, jakim jest płyta grzewcza.

 

Diamond Smart Touch Ciarko (2)

Diamond Smart Touch CiarkoSterowane pilotem, smartfonem lub za pomocą panelu dotykowego – okapy kuchenne coraz bardziej zaskakują innowacyjnością, a producenci AGD prześcigają się w tworzeniu nowatorskich rozwiązań. Firma Ciarko, wyprzedzając aktualne trendy, wprowadziła na rynek okap Diamond Smart Touch – model wyposażony w rewolucyjny system sterowania. Surowa, geometryczna forma, stonowana kolorystyka i nowatorskie rozwiązania – tak w skrócie można opisać nowy okap firmy Ciarko. Diamond Smart Touch wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przypadnie do gustu m.in. właścicielom minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest sposób sterowania – Smart Touch, które odbywa się poprzez dotknięcie opuszką palca wybranego symbolu widniejącego na stalowym panelu urządzenia. Diamond Smart Touch firmy Ciarko to pierwszy na rynku okap kuchenny wyposażony w tego typu sterowanie. Diamond Smart Touch to model wyjątkowy, nie tylko pod względem estetyki, ale także parametrów technicznych. W trybie intensywnym silnik pracuje z wydajnością rzędu 720 m3/h, nie emitując przy tym nadmiernego hałasu. Urządzenie należy do klasy energetycznej A, a pobór mocy przy tak imponujących osiągach jest niewielki. Czterobiegowy zakres prędkości umożliwia dopasowanie pracy okapu do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Oprócz innowacyjnego panelu sterującego okap wyposażony jest także w timer i efektowne oświetlenie LED.

Fot. Ciarko

45 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + twelve =

Zostaw maila

a nic Ci nie ucieknie!

FreshMail e-mail marketing free online marketing software