FreshMail e-mail marketing free online marketing software
Strona główna » Design » Współcześni nomadzi.

Współcześni nomadzi.

Najpiękniejsze są rzeczy proste i funkcjonalne. Wiedzą o tym doskonale projektanci marki Nomad, której celem, jak twierdzą, jest  tworzenie prostych obiektów codziennego użytku. Dla współczesnych nomadów, dodają.
Nomad_45x_5
Nomad_45x_8
Tworzą dobre jakościowo, proste i zrozumiałe przedmioty, produkowane lokalnie, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i pomagają tworzyć atmosferę domu gdziekolwiek się jest. Zostały zaprojektowane tak, aby dostosowywały się do przestrzeni, nadając jej indywidualny charakter.
Nomad_45x_11
Pierwszym produktem marki Nomad jest regał No45x. Prosty wizualnie i w konstrukcji mebel modułowy, który sprzyja zmianie. Dostosowuje się do zmian trybu życia, potrzeb, mieszkania. Składa się z modułów zbudowanych z 2 identycznych elementów w kształcie litery L, skręcanych ze sobą za pomocą śrub. Moduły łączone są za pomocą prostych łączników ze stali nierdzewnej. Ścianki, które pełnią podwójną funkcję: wzmacniającą oraz dekoracyjną, można zamontować w każdym miejscu bez ingerencji w sam moduł. Cały mebel wsparty jest na podstawkach z litego drewna.

www.pinterest.com

 

Nomad_my

Za Nomadem stoi para projektanów, Gabi Małacha – absolwentka wzornictwa na ASP w Krakowie, projektantka i współtwórczyni brandingu w firmie Estimote, nagrodzonego tegoroczną nagrodą Must Have na Łódź Design. Paweł Śmietanka, absolwent kulturoznawstwa, projektant User Experience.

Fot. Nomad

 

 

 

47 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 1 =

Zostaw maila

a nic Ci nie ucieknie!

FreshMail e-mail marketing free online marketing software