Cono, Kaldewei

Cono to kolekcja łazienkowa marki Kaldewei wykonana ze stali emaliowanej. Oto najnowsze aranżacje łazienek z wanną, umywalką oraz brodzikiem z tej kolekcji.

 

EGOm81HKpWuPS9MuoX2wbB9XdPy4erM17IbIwkZExnE

CONO – umywalki z serii Avantgarde, wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei, których cechą charakterystyczną jest geometryczne ukształtowanie prostokątnej niecki. Optymalnie zintegrowana z dnem kwadratowa emaliowana pokrywa odpływu nawiązuje do wanien Conoduo i Asymmetric Duo, a także do powierzchni prysznicowej Conoflat. Szeroka tylna półka zapewnia odpowiednią ilość miejsca na przybory toaletowe. Design umywalki jest idealny nie tylko do nowoczesnego wystroju łazienki, ale także doskonale komponuje się z tradycyjną architekturą wnętrza. Umywalki CONO występują jako wpuszczane w blat, nablatowe z rantem 4 lub 12 cm, podblatowe i ścienne. Wszystkie dostępne są w wielu rozmiarach (od 56,9×38,2cm do 120x50cm), także z otworami pod baterię.

n__3LuBD2SnNLhVX9asOIVE_czmfSM21Y2GsBhDd3vY

CONOFLAT – powierzchnia prysznicowa wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Dzięki swej niewielkiej głębokości idealnie nadaje się do instalacji w płaszczyźnie podłogi tworząc z nią jedną całość. Elementem charakterystycznym jest emaliowana pokrywa odpływu w kształcie kwadratu nieruchomo zainstalowana w dnie. Dzięki temu zasyfonowanie jest zupełnie niewidoczne. Powierzchnia prysznicowa CONOFLAT dostępna jest w wielu kolorach, w tym także w barwach matowych z kolekcji Coordinated Colours. Na życzenie produkt może być wyposażony w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie go w czystości, a także w kilka rodzajów wykończeń przeciwpoślizgowych. Rozmiary: od 80x80cm do 100x180cm (łącznie 33 wymiary)

mFdoy-jNgMCtUoPVYLhOtX4XkDPq5qYLf4NySbVDlkE

CONODUO – wanna do zabudowy wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Dwuosobowa forma, z przelewem umieszczonym pośrodku emanuje surową prostotą i skromną elegancją. Purystyczna obudowa i bardzo geometryczne w wyrazie wnętrze idealnie pasuje do nowoczesnych salonów łazienkowych. Syfon został ukryty pod emaliowaną pokrywą odpływu w kolorze wanny. Wanna dostępna jest w wielu kolorach, w tym także w wybranych barwach matowych z kolekcji Coordinated Colours. Na życzenie produkt może być wyposażony w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanego w czystości, a także w wykończenia przeciwpoślizgowe. Wielkość: 170x75cm, 180x80cm, 190x90cm i 200x100cm.

HP9b78Qf5uuhXIUWPyRJYfKSS19RlwMO02iJFrYlOaY

 

BHV6uaDxcijbxeqJin0KdaP_kvY0i98SnI_kqRcpVfs

MEISTERSTÜCK CONODUO – wanna wolnostojąca, wykonana w całości z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Dwuosobowa forma, z przelewem umieszczonym pośrodku emanuje surową prostotą i skromną elegancją. Purystyczna obudowa i bardzo geometyczne w wyrazie wnętrze idealnie pasuje do nowoczesnych salonów łazienkowych. Syfonzostał ukryty pod emaliowaną pokrywą odpływu w kolorze wanny. Wanna w standardzie wyposażona w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Wielkość: 170×75 cm i 180×80 cm.

6Gf3gIExria-SHArkWPZf4MZT0vlYwS2hEUIq_JnmGI,Fh7VdXHqmDIIowwPyOEURLq0Y3pNPAoF1NdtzFH4cps

 

kWnQ606Yipargzf7urJzI9hNFXNclNlJPAjBtPbNA3E

Fot. Kaldewei