COS + HAY = LOVE

 

Współpraca COS i HAY trwa! Zmiana sezonów niesie paletę inspirowaną przyrodą, z naciskiem na zieleń w odcieniach mchu i oliwki pojawiających się  na elementach architektonicznych w kolekcji outdoorowej HAY. Kolekcja specjalnych przedmiotów codziennego użytku została osobiście wybrana przez Dyrektor Kreatywną COS Karin Gustafsson i obejmuje obszary pracy, życia i kuchni.

 


Kampania promująca kolekcję na wiosnę  i lato, która powstała w centrum Londynu, wprowadza świat zewnętrzny do domu, odświeżając go wraz z wiosenno-letnią kolekcją COS na 2017 r. – Reakcja naszych klientów współpracy / na współpracę z HAY zawsze dawała nam wielką satysfakcję. Jesteśmy pełni podziwu dla tego, co tworzy HAY, i dzielimy z nimi wiele wspólnych wartości. Cieszymy się na dalsze relacje z nimi i z tego, że możemy proponować naszym klientom coś  nowego. Tę współpracę można określić jako HAY widziane oczami COS – twierdzi Karin Gustafsson, Dyrektor Kreatywna COS.

 


Od wielu lat mamy przyjemność pracować z marką COS nad projektami na różnych płaszczyznach. HAY znajduje się  na pograniczu mody i architektury, a COS to dla nas idealny partner. – mówią Mette + Rolf Hay, współzałożyciele HAY. Kolekcja COS x HAY będzie dostępna w sklepach COS w Londynie przy High Street Kensington, w Wiedniu przy Neubaugasse,
i w Gothenburgu przy Lilla Nygatan.

 

Fot. serwis prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + seventeen =