Skandynawska Dolce Vita

Malin Persson, zjawiskowej urody była modelka i projektant wnętrz zaprasza nas do wnętrz swojego  szwedzkiego domu. Dzieli go z mężem Damiano i trójką dzieci. Dom rodziny to przebudowany stary budynek pochodzący z 1908 roku, który stoi na południu Szwecji, nad morzem Bałtyckim w okolicach miasta Malmo. – To miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Tutaj dzielimy szczęśliwe chwile  z przyjaciółmi i rodziną. To miejsce, w którym czuję się szczęśliwa, bezpieczna – mówi o swoim domu Malin. Zakochali się w tym domu kilkanaście lat temu, ale nie od razu los pozwolił im w nim zamieszkać. Zanim doszło do remontu trwającego ponad dwa lata zdążyli kilka lat spędzić w Rzymie (zakładając tam miedzy innymi modny lokal Salotto 42). Z czasem urodziły się dzieci  i para zapragnęła świętego spokoju. No i wrócili do domu nad brzegiem morza, w którym zakochali się przed laty. – Dziś, po trzech latach, mamy prawie wszystko gotowe.  Patrząc wstecz, mogę porównać ten czas remontu do narodzin dziecka. Szybko zapominamy o bólu i wspominamy tylko szczęśliwe momenty – śmieje się Malin.

pb_milk_malinpersson_0550

5 Comments

 • Olga commented on 21 września, 2016 Reply

  Super wnętrze. Piękny klimat….

 • Ja commented on 22 września, 2016 Reply

  Zimne i nieprzyjazne, zero ciepła, zero energii niesionej przez barwy. Do tego ta estetyka powodująca jakby jeszcze nie skończono remontu. Jakbym miała mieszkać w takich wnętrzach, to bym rychło wpadła w depresję. Ale modne, to ludzie łykną i będą się zachwycać.

 • Magda commented on 22 września, 2016 Reply

  Bogu dziękujmy za gładzie gipsowe i farbę do ścian i sufitów – jasminowy poranek. ☺

 • Anka commented on 22 września, 2016 Reply

  Świetny dom. Nie wyglada skandynawsko do bólu

 • Kasia e-tui commented on 22 września, 2016 Reply

  Zazwyczaj oglądamy na blogach wnętrza z szarymi ścianami, udekorowane dodatkami z sieciówek, które nijak mają się do użyteczności. W dodatku trudno odróżnić czy to to samo wnętrze co wczoraj czy może już inne, a pod każdym z nich “o jakie cudne… piękne “. Widząc komentarze na fb musiałam zajrzeć ;). Piękne mieszkanie z duszą, wypełnione sztuką, a nie sztucznością. Tak praktyczne jak każde inne pop w sieci 😉 tyle że z klasą. Nic mi tu nie przeszkadza, a z całą pewnością jest indywidualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =