Z wizytą u Anny Wintour

Zapraszamy na cudowny spacer po romantycznych czterdziestu akrach wyjątkowego ogrodu. To czarowne miejsce należy do REDAKTORA, królowej mody i dobrego smaku – Anny Wintour. Dwadzieścia lat temu ogród ten założyła przyjaciółka Anny, projektant krajobrazu – Miranda Brooks .   Dom i ogród znajdują się po “gorszej” stronie Hamptons , w skromnym, niemodnym miasteczku odległym od piaszczystych plaż . Teren należący do Anny Wintour rozciąga się pomiędzy drzewami dzikich wiśni posadzonymi pośród wysokich traw, a  kamiennym murem przy którym kwitną piwonie. Wygląda na to, że Anna Wintour w swoim letnim domu staje się inną, lepszą osobą. – Moja przyjaźń z Mirandą jest jedną z największych radości w moim życiu, ona dała mi i mojej rodzinie nowy, szczególny świat, mówi .  Film o tym ogrodzie możecie zobaczyć TUTAJ.

15tmag-wintour-slide-4XLI-master1050 15tmag-wintour-slide-9A81-articleLarge 15tmag-wintour-slide-17SR-blog53315tmag-wintour-slide-VUTB-blog533 15tmag-wintour-slide-WVH0-master105015tmag-wintour-slide-ZT9U-superJumbo15tmag-wintour-slide-Z35Y-articleLarge

Fot. Ricardo Labougle

One Comment

  • Sylwia Chrobot commented on 10 sierpnia, 2016 Reply

    To się nazywa tajemniczy ogród 🙂 Uwielbiam ogrody, w których wszystko jest przemyślane, a mimo to wygląda bardzo naturalnie – tak jakby ręka człowieka nie brała w tym udziału. Dom jest pięknie wkomponowany w otoczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 2 =