FreshMail e-mail marketing free online marketing software
Strona główna » świeża dostawa » Łazienka w stylu zen, Aveo New Generation

Łazienka w stylu zen, Aveo New Generation

Kolekcja Aveo New Generation Villeroy & Boch to pochwała wschodniej filozofii. Jej organiczne, owalne kształty koją zmysły i wprowadzają w stan błogiego relaksu. Oszczędność form, harmonia i prostota – bo zasady wypracowane wieki temu przez buddyjskich mnichów nie straciły na aktualności. Wszystko w kolekcji inspirowane jest naturą – od kształtów po materiały. Motywem przewodnim dla Sebastiana Conrana było jajko – symbol życia i siły.

VaB_Aveo_New_Generation

 

W łazience w stylu zen nie ma miejsca na sztuczne reguły kompozycyjne. Dominuje tu dynamika i wieczny ruch. Królową kolekcji jest wanna. Jej organiczny, owalny kształt i idealnie wyprofilowane boki zapraszają do długich, relaksujących kąpieli. Na uwagę zasługują także eliptyczne umywalki, które dodadzą lekkości i eteryczności każdej łazienkowej aranżacji. Dzięki głębokiej komorze i wysokości zredukowanej do minimum są również wyjątkowo funkcjonalne. Całość dopełniają meble – w trzech kolorach: jasnym Pure Oak, ciemnym Dark Oak oraz w czystej bieli Glossy White Lack. Ich siłą są fronty szafek – subtelnie wygięte na wzór owalu umywalek, nadają serii subtelności i przyciągają uwagę! Zamiast klasycznych uchwytów zaprojektowano boczne wgłębienia, które zapewniają wygodne otwieranie, a przy tym nie zakłócają harmonijnego łuku mebli. W kolekcji Aveo New Generation dostępne są szafki w różnych wymiarach, komoda i podświetlane lustra z lampami LED, w których możliwa jest regulacja barwy światła za pomocą czujnika. Wystarczy jedno spojrzenie… a Aveo New Generation uspokoi, wyciszy i uporządkuje myśli.

ISH_Aveonewgener

Wanna Aveo New Generation swój kształt i maksymalną wygodę użytkowania zawdzięcza Quarylowi®. Materiał ten długo utrzymuje ciepło wody, jest odporny na zarysowania i łatwiej się czyści. Ceramika pokryta jest idealnie gładkim szkliwem CeramicPlus, które uniemożliwia osadzanie się nieczystości i na dłużej zachowuje swój blask.

Fot. Villeroy & Boch

46 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 2 =

Zostaw maila

a nic Ci nie ucieknie!

FreshMail e-mail marketing free online marketing software