Styl na 100 m2

Klimat apartamentu w Warszawie tworzą industrialne elementy, które pojawiają się we wszystkich pomieszczeniach, zestawione z pięknym dębowym drewnem. To połączenie sprawia, że wnętrze mimo wielu surowych akcentów, takich jak szklana ściana między gabinetem, a salonem, czy techniczne oświetlenie, jest bardzo przytulne. Piękne dębowe deski na podłodze korespondują z boazerią w nowoczesnym wydaniu.

Wnętrze apartamentu zostało zaprojektowane przez pracownie Fuga Architektura, która specjalizuje się w przestrzeniach mieszkalnych.

Architektki do urządzenia mieszkania wybrały nowoczesne meble i oświetlenie. Warto szczególnie zwrócić uwagę na lampy z bestsellerowej kolekcji Ambit duńskiej marki Muuto znajdujące się nad ladą kuchenną. W jadalni znajdziemy skandynawski i polski dizajn – stylowe krzesła Cheri marki Iker oraz szklane lampki AMP od kultowego brandu Fritz Hansen. Natomiast w sypialni, tuż przy łóżku wiszą urocze lampki – kwietniki od Bloomingville w najmodniejszym złotym kolorze.

FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownie tworzą cztery piękne, młode i ambitne architektki wnętrz – Antonina Sadurska, Katarzyna Burak, Ewa Burak i Joanna Nowak. Pracowania jest efektem  pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. Fuga Architektura ma swoją siedzibę w Warszawie.


1. Ambit, Muuto, muuto.dk
2. Twice, House Doctor, bihome.pl
3. lampa kwietnik, Bloomingville, decosklad.pl
4. AMP, Fritz Hansen, designzoo.pl
5.Cheri, Iker, ikershop.com

źródło. materiały prasowe Fuga Architketura, fot. Ayukostudio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 13 =