Styl na 100 m2

Klimat apartamentu w Warszawie tworzą industrialne elementy, które pojawiają się we wszystkich pomieszczeniach, zestawione z pięknym dębowym drewnem. To połączenie sprawia, że wnętrze mimo wielu surowych akcentów, takich jak szklana ściana między gabinetem, a salonem, czy techniczne oświetlenie, jest bardzo przytulne. Piękne dębowe deski na podłodze korespondują z boazerią w nowoczesnym wydaniu.

Wnętrze apartamentu zostało zaprojektowane przez pracownie Fuga Architektura, która specjalizuje się w przestrzeniach mieszkalnych.

Architektki do urządzenia mieszkania wybrały nowoczesne meble i oświetlenie. Warto szczególnie zwrócić uwagę na lampy z bestsellerowej kolekcji Ambit duńskiej marki Muuto znajdujące się nad ladą kuchenną. W jadalni znajdziemy skandynawski i polski dizajn – stylowe krzesła Cheri marki Iker oraz szklane lampki AMP od kultowego brandu Fritz Hansen. Natomiast w sypialni, tuż przy łóżku wiszą urocze lampki – kwietniki od Bloomingville w najmodniejszym złotym kolorze.

FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownie tworzą cztery piękne, młode i ambitne architektki wnętrz – Antonina Sadurska, Katarzyna Burak, Ewa Burak i Joanna Nowak. Pracowania jest efektem  pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. Fuga Architektura ma swoją siedzibę w Warszawie.


1. Ambit, Muuto, muuto.dk
2. Twice, House Doctor, bihome.pl
3. lampa kwietnik, Bloomingville, decosklad.pl
4. AMP, Fritz Hansen, designzoo.pl
5.Cheri, Iker, ikershop.com

źródło. materiały prasowe Fuga Architketura, fot. Ayukostudio