Niezbędnik domowy w czasach koronawirusa

Koronawirus panuje już w kilkudziesięciu krajach świata. Obywatelom większości państw europejskim rządy zalecają zostać w domu przynajmniej do końca marca. Skoro mamy siedzieć w domu warto umilić sobie ten czas! Przygotowaliśmy dla Was niezbędnik na te trudne i nudne dni.

1. Po pierwsze: myj ręce! Jeśli musisz wyjść do spożywczego (na zakupy na dowóz trzeba się teraz długo naczekać) pamiętaj, że mycie rąk to pierwsza czynność, którą należy zrobić po przekroczeniu progu . Dlatego porządne mydło powinno znaleźć się w każdym domu. Ministerstwo Dobrego Mydła to już znana marka szczycąca się oryginalnymi kompozycjami mydeł oraz wysoką jakością składników. Właścicielki dokładają starań aby stworzone z pasji kosmetyki również wyglądały estetycznie.

mydła z mydlarni Ministerstwo Dobrego Mydła www.ministerstwodobregomydla.pl

2. Poranny kubek samodzielnie parzonej kawy wprawi każdego kawosza w dobry nastrój na cały dzień. Dzięki niezbędnym elementom do parzenia, zestaw Sekki od Ferm Living, może przenieść codzienny rytuał na wyższy poziom. Taka domowa kawa z pewnością dorówna smakiem tej wypitej w modnej kawiarni.

zestaw kawowy Sekki od Fermliving . Produkty dostępne tu: www.fabrykaform.pl

3. Aby drzemka w leniwe popołudnie była udana konieczna jest wygodna poduszka i milutki koc. W kolekcji akcesoriów marki Fritz Hansen znajdziemy coś wyjątkowego! Słynny designer Jaime Hayon zaprojektował poduszki i koce z charakterystycznymi dla siebie ilustracjami. Oryginalne i wesołe wzory świetnie wyglądają na minimalistycznej sofie.

poduszka i koc zaprojektowane przez Hayon Studio dla Fritz Hansen
Produkty dostępne tu: www.schiang-living.dk

4. Co zrobić aby wolny czas wypełnić czymś pożytecznym? Każde z nas ma w domu stertę książek, na które w dobie Netflixa nigdy nie ma czasu. Jeśli jednak nie masz ochoty na żadną z nich wejdź koniecznie na Wolne lektury Jest to cyfrowa biblioteka, w której znajduje się już 5571 darmowych utworów i ponad 600 audiobooków. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TU